Nemokami patarimai sugedus kavos aparatui

KĄ DARYTI JEI PASIKEITĖ KAVOS SKONIS GAMINAMAS KAVOS APARATU?

Patikrinkite kavos kokybę, kavos malimą, kavos dozę, vandens kiekį puodelyje bei virimo mechanizmo būklę.

KAIP SUREGULIUOTI KAVOS MALIMĄ KAD KAVA ATSISKLEISTŲ VISU SAVO GUNDANČIU SKONIU IR AROMATU?

Kiekvieną kavos rūšį kavos aparatai bei malūnėliai mala skirtingai, taigi kas kartą keičiant kavos rūšį reiktu sureguliuoti ir kavos rūpumą.

KODĖL KAVA SILPNAI BĖGA PER KAVOS SNAPELĮ?

Gali būti kelios priežastys viena iš jų kad per stipriai sumala kavos pupeles tai reikėtu pastambinti malimą, kita priežastis ta kad galbūt Jūsų kavos aparate prisikaupė kalkių kurias reikėtu pašalinti paleidus automatine nukalkinimo programą sekantis sprendimas išsivalyti kavos virimo mechanizmą.

KODĖL NEPASIGAMINA PIENO PUTA KAPUČINUI IR LATE?

Patikrinkite pieno plakimo mechanizmą jis turi būti švarus ir teisingai įdėtas, pieną rekomenduojama naudoti atvėsintą, liesą bei šviežia. Jeigu kavos aparatas nepakankamai stipriai gamina garus jums reikėtu atlikti programinį nukalkinimą.

AKODĖL KAVOS APARATAS MALTA KAVĄ IŠMETA Į TIRŠČIŲ DĖŽUTĘ?

Jūsų kavos virimo mechanizmas gali būti nepakankamai švarus, nepakankamai suteptas, arba blogai sureguliuotas kavos malūnas bei kavos dozė.

KODĖL GARSIAI DIRBA IR NEGAMINA KAVOS?

Patikrinkite ar teisingai įstatyta vandens talpa gali būti kad sistemoje atsirado oro reikėtu ji pašalinti atsukus ar paspaudus karšto vandens gaminimą ir išleisti vandeni kartu su oru.

KĄ DARYTI JEI NORITE PADIDINTI ARBA PAMAŽINTI KAVOS KIEKĮ PUODELYJE?

Kiekvienos rūšies kavos aparatų vandens kiekis reguliuojasi skirtingai vieni programuojasi kiti nusistato pasukus dozavimo rankenėle treti susistabdo mygtuku Jums panorėjus. Kavos kiekį reikėtu susireguliuoti pagal Jūsų naudojamus kavos puodelius nes pakeitus puodelį tarkim į didesnį, tas pats kavos kiekis puodelyje atrodys mažesnis ir atvirkščiai.

KAS TAI YRA VANDENS KIETUMAS ? IR KAIP JĮ NUSTATYTI?

Vandens kietumas paprastai tariant tai kiek kalkių yra Jūsų vandenyje nuo to priklauso kaip dažnai reikės atlikti nukalkinimus arba kaip dažnai keisti kavos aparato vandens filtrą. Vandens kietumas nusistato su lakmuso juostele ant kurios pavaizduotoje skalėje matosi vandens kietumas.

KAM REIKALINGAS VANDENS FILTRAS IR KAIP JĮ NAUDOTI?

Vandens filtras naudojamas minkštinti vandeniui, jis prailgina kavos aparato veikimo laikotarpį, bei pagerindamas vandens kokybę pagerina ir kavos skonį. Filtrą rekomenduojama keisti kas du mėnesius nepriklausomai nuo jo išvalyto vandens kiekio.

KITAS KLAUSIMAS?

Skambinkite ir mes jums padėsime!

Aš Mantas, jei kiltų klausimų, ar prireiktų patarimo sugedus kavos aparatui, mielai pagelbėsiu. Tel.  +37062118403